Kripto Para

İlk 5 Kripto Paranın Değeri Düştü, Kırmızılar Piyasayı Kapladı!

Kripto para piyasalarında bir süredir düşüş düşüşü tetikliyor.

Kripto para piyasasında yaşanan son gelişmeler yatırımcıların piyasadan çekilmesinin en büyük ve en etkili sebebi oldu. Kripto para birimlerinin son dönemdeki değer kayıpları giderek yükselişe geçerken, bazı kripto para birimi sahipleri ciddi problemler yaşayabilecekleri korkusu ile piyasadaki tüm varlıklarını 10.500 dolar seviyesinde satışa geçirdi.

Bitcoin fiyatı 10.250 dolara kadar düşüş eğilimi yaşarken, yatırımcıların kripto para pazarındaki hareketleri son dönemde yine yatırımcılara geri dönüş konusunda beklediklerini asla veremeyerek piyasadan çıkmalarının en büyük sebebi oldu.

Kripto para yatırımlarının değerinin düşüşü, yatırımcıları piyasada yatırım yapıp yapmamak konusunda bazı endişelere sürüklerken, bir tarafta ise yatırımcıların gelecekte kripto para birimi fiyatlarının artması durumunda neler olacağı hakkında bir boşlukta kalmalarına neden oldu. Kripto paraların ilk 5’i bugün değer kaybederken, ortalama değer kaybı %3 oldu. Bitcoin yatırımcılarının değer kayıplarını takip ederken piyasa hacmi verileri konusunda ise endişelerinin devam ettiği bilinmekte. Yatırımcıların piyasaya yönelik bakış açısı fiyatlar nedeniyle düşmüş olsa da tekrar yakın zamanda bu değer kayıplarının tersine dönmesi mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu