coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumİlk Ethereum (ETH) Balinalarından Biri Uzun Sürenin Ardından Ethereum Transferi Yaptı!

İlk Ethereum (ETH) Balinalarından Biri Uzun Sürenin Ardından Ethereum Transferi Yaptı!

Ethereum (ETH) blok zincirinin ilk para arzına katılan ve uzun süredir uykuda olan bir Ethereum balinası 7.7 yıl sonra uyandı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son dönemde Bitcoin (BTC) ve Ethereum balinalarındaki hareketlilik dikkat çekiyor. Ethereum (ETH) blok zincirinin ilk para arzına veya ICO’ya katılan ve uzun süredir uykuda olan bir Ethereum adresi 7.7 yıl sonra uyandı.

Ethereum (ETH) ICO Katılımcısı 7.7 Yıllık Uykunun Ardından Uyandı

Bu adres, 10 saatten daha uzun bir süre önce zaman damgası vurulan 17110898 numaralı blokta bir Ethereum’u yeni bir adrese aktardı. Bazı spekülasyonlar bunun bir test işlemi olduğunu gösteriyor. Bu, cüzdanın gönderilen ilk işlemiydi.

Lookonchain adlı zincir içi analiz hesabının belirttiğine göre, söz konusu cüzdan Ethereum’un doğuşunda bugün yaklaşık 4.42 milyon dolar değerinde 2.365 Ethereum aldı.

Ethereum’un ICO’su sırasında bir Ethereum yaklaşık 0.31 dolara mal oluyordu. Bugünün Ethereum fiyatı şu anda 1860 dolar.

Uzun bir uyku döneminin ardından Ethereum ICO katılımcısının faaliyeti, eski Bitcoin balina adreslerinden gelen bir çift benzer işlemi takip ediyor.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Binance, İki Altcoinin Ağ Yükseltmesini Destekleyeceğini Duyurdu!

21 Nisan’da, on yıldır aktif olmayan bir bitcoin balinası, işlem sırasında 7.8 milyon dolar değerinde olan 279 Bitcoin’i üç yeni adrese transfer etmişti.

Bu işlem, uzun süredir aktif olmayan bir başka Bitcoin balinasının dokuz yıllık faaliyetsizliğin ardından 60.7 milyon dolar değerinde 2.071,5 BTC transfer etmesinden bir gün sonra gerçekleşti.

Hareketlerin spesifik nedenleri bilinmemekle birlikte, bazı uzun süreli kripto kullanıcılarının, eski cüzdanları hedef aldığı iddia edilen bir cüzdan boşaltma operasyonunun ortasında eski fonları yeni cüzdanlara taşıdığı yönünde spekülasyonlar var. Ancak bunlar şimdiye kadar doğrulanmış değil.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail