blank
EthereumHaberler

İlk Ethereum (ETH) ETF’si Onaylandı! Kurumsal İlgi Giderek Artıyor

Kurumsal yatırımcıların Ethereum'a olan ilgisi giderek artıyor.

Uzun süredir Bitcoin yatırımlarıyla gündemimizde olan kurumsal yatırımcıların Ethereum üzerindeki ilgilerini giderek artıyor. Yakın zamanda paylaştığımız birçok haberde kurumsal yatırımcıların Ethereum’a yatırım yaptığını paylaşmıştık.

İlgili Haber  211 Yıllık Yatırım Şirketi Ethereum'a (ETH) Bitcoin'den (BTC) Daha Fazla Yatırım Yaptı!

Bugün Kanada’dan gelen bir haber Ethereum’a yapılan yatırımların artacağının sinyalini verdi. Toronto merkezli yatırım şirketi Purpose Investments’ın Ethereum ETF’sine ilişkin başvurusu Kanadalı düzenleyiciler tarafından kabul edildi.

Kanadalı düzenleyiciler kripto paralara yönelik ETF başvurularında oldukça cömert davranıyor. Şubat ayında Kanada ilk Bitcoin ETF’sini onaylayarak markete yeni bir soluk getirmişti.

Konuya ilişkin açıklama yapan Purpose Investments CEO’su Som Seif Ethereum teknolojisinin çok heyecan verici olduğunu söyleyerek şunları ekledi:

Bitcoin en büyük kripto para birimi olduğu için asıl ilgi onun üzerinde ancak beni asıl heyecanlandıran şey Ethereum ekosistemi ve teknolojisidir. Bu yeni teknoloji toplumun gelecek vizyonuna ışık tutuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 Yorum

  1. Dünyanın gelişmiş ülkeleri kripto paralara yatırım yapıyor. Bizim gibi geri kalmış bağnaz zihniyetli ülkeler çomak sokma peşinde. Matbaa makinesine karşı çıkan zihniyetlerin tohumları.

    1. “Matbaa makinesine karşı çıkan zihniyetlerin tohumları.” Daha iyi bir benzetme olamazdı. Anlayamadıkları fikir, yenilik ve gelişmelerden korkuyorlar. Yasaklama dürtüsünün arkasında bu var. Sonunda çağı geriden de takip etmek durumunda kalıyorlar. Kripto konusu da öyle olacak. Neden anlayamadıkları ise çok derin bir mevzu…yeri burası değil sanırım…


Başa dön tuşu