Kripto HaberleriHaberlerIMF'den Filipinler'e Uyarı: Kripto Para Verilerini Toplayın!

IMF’den Filipinler’e Uyarı: Kripto Para Verilerini Toplayın!

Takip et

Uluslararası Para Fonu (IMF) tarafından yayınlanan ”önemli tavsiye” adı altında Filipinler Merkez Bankası’na gönderilen bildiride bankanın ülke içerisinde mevcut olan kripto para birimi borsalarından veriler toplaması ve yıl içerisinde ne kadar kazandıkları ve ne kadar hacim elde ettiklerini bilmeleri önerisinde bulunuldu. Uluslararası Para Fonu (IMF) bu konuda Filipinler’i zorlamaya çalışıyor olsa da ülkenin resmî olarak bu konuda bir kayıt tutup tutmayacak olduğu IMF’ye değil Filipinler yönetimine bağlı.

Merkezi yönetim eğer ki Filipinler Merkez Bankası’ndan bu konuda bir kayıt tutmasını isterse bu konuda kayıt tutulmak zorunda, ancak şimdilik böyle bir zorunluluk henüz söz konusu değil.

Filipinler giderek daha fazla kripto para borsasına lisans vermesi ve daha fazla insanın kripto para birimi sahibi olduğu ülkeler arasında yer alıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları