HaberlerXRP

İnanılmaz Ama Gerçek Beklenti: “XRP 100 Dolara Ulaşacak”

Bunu biz değil yapılan anket sonucu söylüyor.

1.157 Ripple (XRP) topluluğu üyesi ile özel olarak yapılan anket çalışmasına göre yatırımcıların beklentilerinin çok değil, aşırı çok yüksek olduğu ortaya çıktı. Ankete katılanların %43’ü XRP’nin 100 dolar gibi 3 haneli seviyeyi görmesi durumunda piyasadan çıkacaklarını ve bu seviyenin görüleceğine inandıklarını belirtti.

Ankete katılanların %72.4 kadarı Ripple (XRP) fiyatında gelecekte herhangi bir dönemde 100 dolar ve üzeri 3 haneli rakamların görülecek olduğuna inandığından söz ederken, %2.2’lik kısımda ise “XRP 10 dolara yükselirse elimdeki XRP varlıkları kısmen veya tamamen satarak piyasadan çekilirim” yanıtını verdiği belirtildi.

XRP’nin 100 Doları Görmesi Mümkün Mü?

Kripto para piyasalarında bugün ortalama 0.25 dolar fiyatla kendisine yeni alıcılar arayan XRP’nin 10 doları görmesinin mümkün olabileceği, ancak 100 doları görebilmesinin gelecek 5 yıl içerisinde pek de mümkün olamayabileceğine dair görüşler var.

Ancak bazı kripto para birimi analistleri, gelecek 5 yıl içerisinde bile 100 doların görülebileceğine, bu durumun piyasa beklentileri, dijital gelişmeler ve ABD gibi ülkelerin 2024 yılına kadar kripto para birimi yasalarını yürürlüğe sokması ile birçok gelişmeye bağlı yaşanabileceğine işaret ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu