Kripto HaberleriHaberlerInfiniti Research: Kriz döneminde BTC alınmalı

Infiniti Research: Kriz döneminde BTC alınmalı

Takip et

Infiniti Research isimli şirketin araştırma sonuçlarına göre Bitcoin kriz dönemlerinde en fazla güven veren ve en az krizlerden etkilenen yatırım aracı olarak ön plana çıktı. Kripto paraların son durumu düşüş eğiliminde olmasına rağmen olası bir finansal krizde dünyada en güvenilir para biriminin kripto paralar olacak olduğunu ve Bitcoin’in en az krizlerden etkilenecek olan bir kripto para birimi olacak olduğu ortaya çıkarıldı.

Infiniti Research, araştırma içerisinde kripto paraların mevcut finansal ortamda ne kadar güçlü ve ne kadar saldırılardan ve açıklamalardan etkilendiği konusunda yaptığı araştırmada, kripto paraların Venezuela örneğinde olduğu üzere bir kaçış kapısı ve çıkış kapısı olduğu, isteyen tüm herkesin kripto paralara belirli zorluklar olsa bile erişmesinde sakınca olmadığı görüldü.

Bitcoin alın!

Infiniti Research, tüm insanların kriz dönemlerinde Bitcoin almasında bir sakınca olmadığını ve isteyen herkesin BTC sahibi olabilecek olduğunu belirterek, kripto paralar ile güvenliğin en üst düzeyde sağlanabilecek olduğu açıklamasında bulundu. Venezuela örneğinde ise halk birçok finansal soruna rağmen BTC ile kendisini korumaya çalışıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları