Kripto HaberleriHaberlerİngiliz TV Sunucusu: Bitcoin Reklamlarında Milyonlarca Dolar Kazandığım İddia Ediliyor!

İngiliz TV Sunucusu: Bitcoin Reklamlarında Milyonlarca Dolar Kazandığım İddia Ediliyor!

Takip et

Twitter’dan açıklama yapan sunucu Rylan Clark-Neal, kendisinin bir süredir Bitcoin ve kripto para birimi reklamlarında adının ve fotoğraflarının kullanıldığını, bu durumdan kendisinin yeni haberdar olduğunu ve asla kendisinin bu tür reklamlara onay vermediği, kendisinden habersiz olarak adının ve fotoğraflarının kullanıldığını doğruladı.

Bitcoin’den asla milyonlarca dolar para kazanmadığına ve böyle bir durumunun olmadığına dikkat çeken Rylan Clark-Neal, “Ben hiçbir zaman Bitcoin’den kazanç elde etmedim, hele ki milyonlarca dolar hiç kazanmadım! Bu tür reklamlara inanmayın!” dedi.

FBI ve diğer kurumlarda uyarıyor

Türkiye’de de büyük haber sitelerinin haber altı reklam bantlarında Bitcoin’den araba, ev, ve kariyer sahibi olduğunu gösteren Türkçe yazılı reklam metinleri bulunuyor. FBI ve diğer çok sayıda kurum bu konuda yatırımcıların asla bu tür reklamlara inanmaması, bu reklamların aldatmaca olduğuna dikkat çekiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları