Kripto Para

İngiltere: 2.6 Milyon İngiliz Vatandaşı Kripto Para Aldı

İngiltere'nin Finansal Davranış Otoritesi (FCA), 2.6 milyon İngiliz vatandaşının 10 yıl içerisinde kripto para aldığına değindi.

İngiltere’nin Finansal Davranış Otoritesi (FCA) tarafından yayınlanan bir rapora göre İngiliz vatandaşlarının önemli bir kısmının 10 yıllık kripto para tarihinde hatırı sayılır miktarda kripto para satın aldıkları açıklandı. FCA raporuna göre ülke vatandaşlarının %3’ünden daha fazlasına işaret eden bu rakam herhangi bir dönemde kripto para satın alan İngiliz vatandaşlarının sayısının oldukça fazla olduğuna değiniyor.

Büyük oranda ekonomisi güçlü olan İngiltere, özellikle de son yıllarda çok büyük yatırımların yapıldığı ülkelerin başında geliyor. İngiltere’nin kripto paralardan dolayı geçen yaz yaptığı uyarıda milyonlarca Sterlin hırsızlık yapıldığı ve 14 milyon doların üzerinde hırsızlık vakası bildirildiği belirtilirken, özellikle de bu kadar çok sayıda İngiliz insanın kripto para satın alması şaşırtıcı bir hamle.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu