binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİngiltere 24 Kripto Para Borsasını İncelemeye Aldı

İngiltere 24 Kripto Para Borsasını İncelemeye Aldı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İngiltere’nin finans kurumu FAC, 24 kripto para borsasının detaylı bir incelemeye aldı. Kripto para borsalarının incelemeye alınması ülkede Bitcoin yatırımcılarının memnun olmasını sağlarken, yatırımcılar borsalarda olan paralarının ne kadar güvende olduğunun kendilerinin bilmesi adına oldukça iyi bir gelişme olduğunu belirtti. Bazı yatırımcılar ise kripto para borsalarının inceleme altına alınması ise tepki çekti.

FCA yapılacak incelemeler dolayısı ile gizlilik ve olası kayıpları engellemek adına kripto para borsalarının isimlerinin basına açıklanmayacak olduğunu, mevcut bir sorun görülmesi durumunda ise bu konuda basına bilgi verilecek olduğunu açıkladı.

Tüm Dünyada Uygulanması Gerekiyor

Dünyada kripto para borsalarının denetlenmesi ve bu sayede kullanıcıların paralarının güvenliği sağlanması gerekirken gelişmeye devam eden ve gelişmemiş birçok ülkede henüz daha bu konuda en ufak bir denetim yapılmış değil. Türkiye’de aktif olan kripto para borsalarının incelenmediği bilinirken, sadece mali verilerin incelenmesinin yeterli olmadığı, olası kayıpları engellemek adına bazı ek önlemler alınması gerektiği yatırımcılarca belirtiliyor. Maliye Bakanlığı tarafından bu tür incelemelerin yapılmaya yetkisi bulunmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail