Haberler

İngiltere Bankası: Devlet Destekli Kripto Para Fikrine Açığız

Bank of England (İngiltere Merkez Bankası) müdürü Mark Carney, devlet destekli kripto para fikrine açık olduklarına değinerek, kripto paraların devlet destekli olabilecek oldukları açıklamasında bulundu. İngiltere’den son günlerde yapılan ardı ardına açıklamalarda kripto paraların devlet destekli olabilecek olduğunu, bu konuda hiçbir sorunun olmadığına değinerek henüz daha bu konuda karar vermek için ise erken olduğunu açıkladı.

Devlet destekli kripto paralar ile ilgili olarak yapılan açıklamalarda son birkaç gündür olumlu açıklamalar ardı ardına gelirken, kripto para dünyasının devlet destekli kripto paralara ihtiyacının olduğunun sürekli olarak ifade edilmesi yatırımcıları da heyecanlandıran bir gelişme olarak gösterildi.

Kripto Paralar Konusunda Adım Atacaklar

İngiltere görünen o ki yakın zamanda devlet destekli kripto para alanında çok daha iyi adımlar atacak. Ülkede genel kanı devlet destekli üretilecek olan kripto paranın vatandaşlar tarafından da dikkat çekecek olduğu ve bu şekilde ilgi görecek olduğu yönünde olurken İngiliz vatandaşlarının bu konuda bir talebi olmadığı, bazı azınlıkların ise bu konuda talebi olduğu belirtilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu