Haberler

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Kripto Para Düzenlemelerini Hızlandırabilir

Boris Johnson İngiltere'nin yeni Başbakanı seçilerek göreve başlayacak.

İngiltere’de kara dönem kapandı. Theresa May dönemi Brexit ve birçok ekonomik olarak kötülüğün üst üste geldiği bir süreç olmuş ve İngiltere ayrım yaşamıştı. İngiliz yönetimi son yıllarda kripto para birimlerine dair herhangi bir düzenleme yapmazken, İngiliz kurumları ise bu konuda tedbiri elden bırakmadı. İngiltere, kripto para düzenlemelerine dair hiçbir adım atmamış gibi görünüyor olsa da yetkililer kripto para borsalarının denetimi de dahil olmak üzere farklı binlerce konuda kripto paralar ile ilgili yeni adımlar attılar.

İngiliz yöneticiler kripto para düzenlemelerine Brexit sürecinden zaman bulamadı. Varsa yoksa Brexit oldu ve ülkede halk artık May yönetimine tepki gösterdi ve May yönetimi istifa etmek zorunda kaldı. Hükümet çatlakların ardından istifa ile birlikte yeni bir seçim sürecine girdi ve büyük Boris Johnson’ın Başbakan olabileceği değerlendiriliyordu ve bugün de öyle oldu.

Boris Johnson kripto para düzenlemeleri konusunda farklı adımlar atabilir. Potansiyel olarak Boris Johnson kripto para düzenlemeleri konusunda May yönetimine göre daha fazla düzenlemeden yana tavır alabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu