Haberler

İngiltere Başbakanı Boris Johnson Yoğun Bakımda!

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, bugün TSI 22'de yoğun bakıma alındığı açıklandı.

Başarılı ve genç siyasetçi İngiltere Başbakanı Boris Johnson, bugün akşam saatlerinde beklenmedik bir haber ile gündeme geldi. Johnson ile ilgili İngiltere Başbakanlık Ofisi Number 10’dan yapılan açıklamada başbakanın COVID-19 sebebi ile yoğun bakıma alındığı, konu ile ilgili gerekli tüm sağlık işlemlerine devam edildiği açıklandı.

İngiltere halkı son dönemde yaşanan pandemi nedeniyle sokağa çıkmayı azaltmış, ancak beklenen hedef tutturulamamıştı. Dün İngiltere Kraliçesi Elizabeth yıllar sonra canlı yayına çıkmış ve İngiliz ulusuna seslenerek pandemiyi yeneceklerini ve eski güzel günlerine geri döneceklerini açıklamıştı.

Türkiye ve tüm dünyada etkili olan pandemi ile ilgili bir süredir ciddi sorunlr yaşanmasına rağmen, İngiltere ve çok sayıda ülkede tam kapsamlı sokağa çıkma yasakları uygulanmıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu