Haberler

İngiltere Blockchain Testlerini Sürdürüyor

İngiltere'de zincir teknolojisi çalışmaları sürüyor.

İngiltere’de bir süre önce başlayan Blockchain teknolojisi çalışmaları devam ediyor. Binlerce devlet kurumunda bundan belki 5, belki 20 yıl sonra zinci teknolojisinden yararlanılmasını bekleniyor. Kripto para birimlerinin değerinin artacak olduğu düşünülürken, İngiltere’nin zincir teknolojisi konusunda liderliği eline almak ve ekonomik bir zarar yaşamamak için çalıştığı belirtiliyor.

İngiltere kripto para birimleri çalışmaları konusunda da diğer birçok ülkeden önde. Gerek ekonomisinin iyi olması, gerek ise diğer nedenlerden dolayı ülkenin kendisini bu konularda Avrupa’da en iyi ülke konumunda tutmak ve diğerlerinden hep bir adım önde olmak istediği biliniyor. ABD ile İngiltere beraber ortak olarak bir çalışma yürütmüyor bu konuda ancak bazı çalışmaların gelecekte yapılabileceği, bugünün Blockchain çalışmalarında sadece yardımlaşıyor.

İngiltere’nin bazı devlet kurumlarında geçmiş dönemden beri devam etmekte olan bir çalışma devam etmekte ve bu çalışmaların daha uzun süre boyunca devam etmesi bekleniyor. İngiltere’nin bu konuda nasıl çalışmalar yapacak olduğu konusu ise muamma. İngiltere yönetiminin bu konuda neler yapacak oldukları hemüz merak konusu olsa da başarılı çalışmalar yürütmek İngiltere için mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu