Kripto HaberleriHaberlerİngiltere: BTC Ve ETH'yi Düzenlemeyeceğiz!

İngiltere: BTC Ve ETH’yi Düzenlemeyeceğiz!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İngiltere Finansal Mali Otoritesi (FCA) tarafından yapılan açıklamada İngiltere’nin hiçbir Bitcoin ve Ethereum düzenlemesinin yasal olarak olmayacağını, bu iki kripto para biriminin ödeme aracı olarak değerlendirildiğini açıkladı. İngiltere’nin farklı kripto para birimlerini düzenleyebilecek olduğu, bunu düzenlemek konusunda ise henüz kesin kararlar vermediklerini açıkladı. İngiltere Finansal Mali Otoritesi (FCA) tarafından basına yapılan açıklamada kripto paralar ile ilgili hangi yetkileri olduğunun ve nelerde yetkilerinin olduğunun bilgi edinebilecek bir basın bildirisi yayınladıklarını açıkladı.

İngiltere’nin BTC ve ETH’yi ödeme araçları olarak gördüğü ve kripto para birimi olarak görmelerine rağmen bu iki kripto para birimi dışında kalan kripto paraları düzenleyebilecek olduklarını açıkladı. Libra gibi kripto para birimlerinin düzenlenebilecek olduğunu ima eden FCA’nın açıklamasına göre henüz kısa süre içerisinde kripto paralar ile ilgili düzenleme beklemek mümkün değil.

FCA tarafından yapılan açıklamada ayrıca XRP ve diğer kripto para birimleri ayrı olarak belirtilmedi ve sadece BTC ve ETH hakkında özel açıklama yapıldı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları