AltcoinHaberler

İngiltere Bu Altcoin Konusunda Yatırımcıları Uyardı!

İngiltere kripto para konusunda uyarılarına devam ediyor.

İngiltere Mali Davranış Otoritesi (FCA) yaptığı açıklamada kripto para platformu CoinBurp’un pazartesi günü yapmayı planladığı “$BURP” token ICO’sunun tam olarak yetkilendirilmediğini belirtti.

CoinBurp geçtiğimiz haftalarda bazı yatırımcıların yakından ilgilendiği NFT’leri satmak ve satın almak amacıyla bir platform oluşturmak için 6 milyon dolar topladığını söyledi.

Firma Web sitelerinde daha sonra ayrıntılı olarak açıklayacaklarını belirterek “$BURP geliyor! yazdı.

FCA yaptığı açıklamada firmanın kayıt için FCA’ya başvuruda bulunduğunu belirterek şunları söyledi:

FCA’nın geçici kayıt sicilinde listelenmiş olmak bir firmanın FCA tarafından tescil edildiği veya yetkilendirildiği anlamına gelmez.

CoinBurp kara para aklama, terör finansmanı ve fon transferi düzenlemeleri kapsamında henüz tam FCA kaydına sahip değil.

Ancak firma doğru kontrollere sahip olması koşuluyla geçici kayıt altında işe başlayabilir.

CoinBurp şuan FCA tarafından tam olarak yetkilendirilmemiş olsa da geçici kayıt sicilinde listelendiği için kripto piyasasında NFT’lere sahip olabileceği gibi büyük ve küçük miktarlarda yatırımcılara sahip olabilecek.

FCA, CoinBurp açıklaması ile kripto paralara yatırım yapan tüketicileri yatırdıkları tüm parayı kaybedilebilecekleri konusunda uyarmış oldu.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu