bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerİngiltere Finansal Davranış Otoritesi Kayıt Ücretlerini Güncelledi

İngiltere Finansal Davranış Otoritesi Kayıt Ücretlerini Güncelledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kısa süre önce İngiltere Finansal Davranış Otoritesi (FCA) tarafından yapılan resmî açıklamada kurumun kripto para şirketlerinden alınan yıllık kayıt ücretlerinin bir kez daha güncellendiği açıklandı. Kripto para şirketleri vergi ödemeleri gibi bazı yükümlülüklere sahipler ve yıllar içerisinde daha fazla kripto para şirketi kurulduğundan devletler bu şirketlerden para talep ediyorlar. Hiçbir şirket herhangi bir vergi ödemeden veya benzer resmî kurum ödemeleri yapmadan çalışamazken, İngiltere’nin bugünlerde AB’den çıkması ile birlikte başlayan süreçte bundan sonra ülkede çok şeyin değişecek olduğu tahmin edilmekte.

İngiltere Finansal Davranış Otoritesi (FCA) yeni kripto para şirket kayıt ücretlerini şu şekilde güncelledi:

Şirketler eğer kripto para işlemlerinden elde ettikleri gelir 250.000 £ (~ 325.000 $) düzeyindeyse, işletmelerden 2.000 £ (~ 2.600 $) kayıt ücreti alacak. Geliri 250.000 £’dan fazla olan şirketler 10.000 £ (~ 13.000 $) ödemek zorunda kalacaklar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları