Haberler

İngiltere Merkez Bankası Dijital Para Birimlerini Araştıracak

İngiltere Merkez Bankası (BoE) dijital merkez bankası para birimleri ve dijital para birimlerini araştırmaya başlıyor.

İngiltere Merkez Bankası (BoE) tarafından kısa süre sonra dijital para birimleri araştırılacak. Araştırmalar özellikle merkez bankalarının dijital para birimi üretmesi durumunda nelerle karşı karşıya kalabilecekleri, nelerin faydalı, nelerin zarar verebileceğini kapsıyor olacak. Kripto para birimi sahipleri giderek daha çok artan araştırmaların kendilerine ne gibi yarar ve zararı olabileceği konusunu ise merak ediyor.

Çok sayıda kripto para sahibi İngiltere Merkez Bankası (BoE) tarafından yapılacak olan araştırmanın kendileri için daha iyi olacağını düşünürken, bu araştırma aslında merkez bankasının kendisine ait dijital para birimlerini kapsıyor.

Normal kripto para birimlerinden daha farklı olarak Libra gibi ancak merkez bankalarına ait dijital para birimleri ile ilgili araştırmalar ülkelerin ekonomik sürdürülebilirlik politikaları için son derece önem taşıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu