blank
HaberlerKripto Para

İngiltere Merkez Bankası Kripto Paralar Üzerinde Çalışıyor

İngiltere Merkez Bankasının yayınladığı son çalışma raporu ve yeni atılacak adımlar ile ilgili rapor sonrasında ortaya çıkan sıcak gelişme kripto para konusunda bankanın adım atmaya başlayacak olduğu yönünde oldu. İngiltere Merkez Bankası yönetiminin aldığı karar sonucunda gelecekte kripto para üretimine sıcak bakıldığı, bununla ilgili banka yetkililerinin kripto paralar üzerinde çalışmaları başlattıkları rapordan anlaşılıyor.

İngiltere’nin kendi kripto parasını çıkarması durumunda ülkede birçok insanın kendilerine ait olan kripto paraya yatırım yapabilecek olduğu, kripto paranın miktarının az olarak üretilmesi ve bu sayede Sterlin örneğinde olduğu şekilde değerinin son derece yüksek olması bekleniyor.

Banka İngiliz Kullanıcılara Yeni Yatırım Aracı Sunmuş Olacak

İngiltere Merkez Bankası tarafından kullanıcılara sunulacak olan kripto paranın İngiliz kullanıcılar için fazlası ile faydalı olacak olduğu belirtiliyor. Zira bankanın resmi olarak kripto para sunacak olması dolayısı ile İngiltere dışında olan yatırımcıların dahi ilgi duyabilecek oldukları düşünülüyor. Bu konuda elbette tam kesin ve net bir bilgi olmadığını net olarak belirtmek ve açıklamanın bankadan gelene kadar kesin olmadığını bilmek gerekir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu