Haberler

İngiltere Merkez Bankası Yeni Başkanı: Bitcoin’e Para Yatıranlar Kaybetmeye Hazır Olsunlar!

İngiltere Merkez Bankası'na liderlik edecek Andrew Bailey, 16 Mart 2020'de göreve başlayacak.

Yıllardır İngiltere Merkez Bankası’nda vali yardımcısı (başkan yardımcısı) görevinde bulunan ve 16 Mart 2020’de vali (başkan) olacak olan Bailey, bugün bazı önemli uyarılarda bulunmayı ihmal etmedi. Kripto para birimi yatırımcısı olacak veya olan İngiliz yatırımcılara ve tüm kripto para yatırımcılarına/yatırımcı olmak isteyenlere seslenen Bailey, ”kripto para birimi sahibi olacak, Bitcoin sahibi olacak olanlar beni iyi dinlesin; Bitcoin satın alacak olanlar tüm paralarını kaybetmeyi göze alsınlar!” dedi.

Bailey’in bu açıklamasının ardında başkan olmasının hemen ardından kripto paralara yönelik bir yasal adım atıp atmayacağı merak edilirken, bu açıklamasının ardında İngiliz yatırımcıları tehditlerden ve risklerden uzak tutmak isteği olduğu iddia edildi.

Bugüne kadar birçok merkez bankası yetkilisi ve yöneticisi bu tür uyarılarda bulunmak konusunda geri durmayarak yurttaşlarını uyarmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu