Ana SayfaHaberlerİngiltere Merkez Bankası Yetkilisi: Kripto Paralar Dikkatle İncelenmeli

İngiltere Merkez Bankası Yetkilisi: Kripto Paralar Dikkatle İncelenmeli

Takip et

Kripto para ve dijital para birimleri konusunda açıklama yapan İngiltere Merkez Bankası yetkilisi Sarah John, bu konuda ülkede mevcut dijital ödemeleri geliştirmek için dijital ve kripto para birimlerinin dikkatle incelenmesi gerektiğini açıkladı. Kripto para birimi yatırımcılarının taleplerinin ve önerilerinin incelenmesi konusunda bu açıklamalar son derece önemli görülürken, İngiltere’nin özellikle 2020 sonunda AB’den tam ayrılık gerçekleştirecek olması yasaların güncellenmesi için büyük bir fırsat tanıyacak.

Avrupa Birliği’nden ayrılması ile kripto paralar konusunda daha rahat karar verebilecek olan İngiltere, bunun yanısıra kripto para birimi borsalarına daha ağır şartlarda lisanslar verebilecek.

Merkez bankası kripto paraları dikkatli bir şekilde incelemeli

Merkez bankasının kripto para birimlerine yönelik konuları dikkate almasını öneren İngiliz yetkiliye göre ülkedeki mevcut durum kötü değil ancak daha fazla geliştirilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları