Kripto HaberleriHaberlerİngiltere'de 2020 Sonunda Yeni Düzenlemeler Devreye Girecek

İngiltere’de 2020 Sonunda Yeni Düzenlemeler Devreye Girecek

Takip et

2020 yılı sonunda Brexit sürecini neredeyse tamamen tamamlamış olacak olan İngiltere’nin kısa süre içerisinde yeni yasal kararlar alması ve bu kararlar sayesinde özellikle de kripto para yatırımcıları ve borsaları için bazı düzenlemeleri yoluna koyması beklentisi mevcut. Kripto para birimi düzenlemelerinin yasal zemine oturtulması beklenmiyor ancak kripto para düzenlemelerinin özellikle de kripton para birimi borsalarına dönük olarak uygulanması öngörülüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin’in özellikle de kısa vadede bu düzenlemelerden dolayı ülkede alım ve satış oranlarının etkilenmesi beklenmezken, kısa vadede uygulanacak olan değişimlerin neler olacağına bağlı olarak Bitcoin alan ve satış yapan yatırımcıların sayısının fazlaca artmasının da ihtimaller dahilinde olduğundan söz edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları