Kripto HaberleriHaberler"İngiltere'de 2021 Yılında Kripto Paraları Büyük Düzenlemeler Bekliyor"

“İngiltere’de 2021 Yılında Kripto Paraları Büyük Düzenlemeler Bekliyor”

Takip et

ABD ile yakın müttefik olan İngiltere, son yıllarda en büyük adımı olarak görülen AB’den ayrılış (Brexit) sürecinde başarı elde etti. İngiltere dünya finans sisteminin kurucuları ve yöneticileri arasında görülürken, bir yandan ise bu konuda özellikle her attığı adım dikkatle takip altında tutuluyor.

Bitcoin ve kripto para birimleri söz konusu olunca İngiltere bugüne kadar çok büyük düzenlemeler yapmadı. 2021 yılında ise AB’den neredeyse %100 oranında ayrılmış olacak olan ülke, bu sayede kendi yasalarına daha fazla müdahale edebilecek, AB’ye rapor vermekten ise %100 oranında kurtulacak.

Bugünlerde evlerine kapanan İngiliz vatandaşları ise kripto para birimlerinin 2021 yılında ülkelerinde düzenlenip düzenlenmeyecek olduğunu tartışıyor. Bazıları 2021’i önemli görürken, bazıları ise kripto para düzenlemelerinin 2021’e kalmadan düzenlenmiş olacağını dile getiriyorlar.

Bitcoin ve altcoin söz konusu olduğunda İngiltere bugüne kadar dolandırıcılık ve diğer konularda çok fazla uyarılar yaptı ve yayınladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları