Kripto HaberleriHaberlerİngiltere'de AML Yasaları Revize Edildi, Borsalar Buna Hazır Mı?

İngiltere’de AML Yasaları Revize Edildi, Borsalar Buna Hazır Mı?

Takip et

İngiltere’de hükümet AB’den ayrılık hazırlıklarını bu yılın sonuna kadar büyük oranda tamamlamış olacak. Bu yılın sonundan itibaren AB merkezli şirketler artık İngiltere’de hizmet sunarken farklı revizyonlara gitmek zorunda kalacak ve bu revizyonlar arasında AML yasalarını güncellemesinden dolayı kripto para birimi borsaları da var. İngiliz yönetimi, kripto para birimi borsalarının bundan sonra uyması gerekecek olan kurallar konusunda henüz tüm adımları atmış olmasa bile büyük oranda adımlar attığı biliniyor.

İngiltere’de kripto para birimi borsalarının bu yılın sonundan itibaren daha dikkatli önlemler alması, daha iyi güvenlik önlemleri sağlaması ve aynı zamanda farklı değişimler ile karşı karşıya kalmaları bekleniyor. ABD ile yakın müttefik olan İngiltere’nin özellikle kripto para birimi borsalarının uyması gereken kuralları çok yakından denetlediği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları