Haberler

İngiltere’de Kripto Para Borsaları Yıl Sonuna Hazırlık Yapıyor

İngiltere'de kripto para birimi borsaları yıl sonunda AB'den ayrılık sürecinin resmen tamamlanmasına karşı hazırlık yapıyor.

Onlarca yıldır AB içerisinde üye ülke olarak tanınan İngiltere yeni bir sürece ve döneme girmenin adımlarını atmaya başladı. Kısa süre içerisinde binlerce şirketin kapanacak olduğu iddia edilen, bazı şirketlerin AB içerisinde yeterli destek göremeyeceği ve diğer ülkeler ve İngiltere arasında karar vermek zorunda kalabileceği iddiaları bu dönemde hâlâ devam ediyor.

Birçok kripto para borsasının yine bu dönemde İngiltere’de yıl sonu için hazırlıklarına devam ettiğinden söz edilirken, AB’nin İngiltere’ye yönelik bazı yeni vergiler ve kısıtlamalar uygulaması da beklenen bir durum.

Aynı zamanda İngiliz yatırımcıların bu yıl sonunda çıkış işlemlerinin resmen tamamlanacak olmasına bağlı olarak bu dönemde Sterlin yatırımını arttırdıkları, Euro yatırımlarını normal düzeyde tuttukları belirtiliyor.

Kripto para borsalarının bu yılın sonundan itibaren sistemlerinde İngiltere’ye özel düzenlemelere gidecek olduğu da bilinen bir durum.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu