Kripto HaberleriHaberlerİngiltere'nin AB'den Çıkışı ''Yasal Önlem'' İçin Büyük Avantaja Dönüşebilir

İngiltere’nin AB’den Çıkışı ”Yasal Önlem” İçin Büyük Avantaja Dönüşebilir

Takip et

İngiltere yönetimi kripto paralar konusunda yasal bir takım önlemler üzerinde çalışmalarını sürdürüyor ve kripto para borsalarının alması gereken yasal önlemler ile ilgili olarak atılacak olan adımların neler olacağını sürekli olarak farklı yönleri ile araştırıyor. Kraliyet ailesinin ekonomik olarak ülke yönetiminde büyük söz sahibi olması ve ülkeyi asıl yönetenlerin kripto paraların geleceği ile ilgili karar verecek olmalarına rağmen AB tarafından alınacak yasal önlemlerin bundan sonraki süreçte Mart ayında birlikten çıkacak olan İngiltere’yi ilgilendirmeyecek olduğu kesinleşti.

İngiltere, bugün artık istediği gibi kripto para kararları alabilir, kripto paraları engelleyebilir ve kripto paralar için AB tarafından alınacak kripto para yasalarına uymasına gerek olmadığından bu yasalardan sorumlu olmayacak bir ülke olacak. Kendi bağımsız yasal kararlarını alma hakkına sahip olan İngiltere, birlik içerisinde en önemli üyelerden birisiydi ancak yasal olarak alınan kararları diğer üye ülkeler gibi kendisi de uygulamak zorunda kalıyordu. Bu problemin ortadan kalkması ile birlikte, kripto paraların geleceği hakkında kendi kararlarını alabilecek olması birliğin dezavantajlarından olan kripto para yasaları kararlarına uyma zorunluluğunu İngiltere adına kaldırmış olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları