binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerIntel Blockchain Sistemini Kabul Ediyor

Intel Blockchain Sistemini Kabul Ediyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Intel blockchain sistemini dijital hakları korumak adına kullanacak. Her geçen gün büyüyen pazarda değerini daima yükselten şirketlerden birisi Intel, işlemci teknolojileri konusunda dünyanın tartışmasız en önde gelen markalarından birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebiliriz.

Intel şirketinin kısa vadede ne denli büyüdüğünü biliyoruz. Intel, aldığı bir karar ile birlikte blockchain altyapısını kullanmaya başlayacak. Bundaki esas amacı ise dijital hakları koruma altına almak olacak. Böyle bir sistemi kısa süre içerisinde ciddi anlamda değerlendirme yoluna gidecek.

Intel Şirketi Farklılık Yaratan Sistemi Kabul Ediyor

Kripto para sistemi altyapısı olara bilinen blockchain sistemi, yavaş yavaş dünyanın en büyük şirketlerini tarafından kullanılacak gibi görünüyor. Öyle ki elimizden geldiğince bizlerde alternatif seçenekleri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Intel şirketinden konu ile alakalı olarak yapılan açıklama şu şekilde;

Blockchain teknolojisi, telif hakkı korumayla ilgili dijital içerikleri belge altına almak ve doğrulamak için kullanılır. Örneğin, bit içeriğin yazarı için bir tanımlanan sistem, içeriğin ne zaman oluşturulduğunu belirtmek için bir zaman işareti ve içeriğin değiştirilmesini veya kopyalanmasını tespit etmek için kullanılabilecek bir ölçüm şeklinde kullanılabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail