BlockchainHaberler

İnternet Devinden Dev Blockchain Ortaklık Haberi Geldi!

Google, Hedera Hashgraph'ın yönetim grubuna katıldı.

Google, dağıtık defter kuruluşu Hedera Hashgraph ile yeni bir ortaklığa imza attı. Söz konusu ortaklıkla IBM, Boeing, Nomura, Deutsche Telekom ve Tata Communications gibi sektör devi isimlerinde de aralarında bulunduğu Hedera Hashgraph’ın yönetim grubuna katılan Google, böylelikle Blockchain’le alakalı da önemli bir aşama kaydetmiş oldu.

Yeni nesil dağıtık defter teknolojisini (DLT) desteklemek için Hedera Hashgraph ile ortaklık yoluna giden Google Cloud’ın sözcüsü Allen Day, Hedera’dan ilham aldıklarını ve dağıtık defter teknolojisi (DLT) ile gerekli durumları desteklemek adına alt yapı ve teknolojiler sağlamaya can attıklarını dile getirdi. Söz konusu ortaklıktan Hedera cephesi de son derece memnun.

Hedera ürün başkan yardımcısı Atul Mahamuni ise Google Cloud’u kullanım kolaylığı ve ağ avantajları gibi konular açısından tercih ettiklerini ve Google’ın DLT’nin benimsenmesi noktasında kendilerine büyük ölçüde imkan sağladığını dile getirdi.

Ortaklık Haberinden Sonra Hedera Hashgraph’ın Tokeni HBAR Fiyatı Fırladı!

Söz konusu ortaklığın gerçekleşmesinin ardından Hedera Hashgraph ağının tokenı olan HBAR fiyatı yüzde 85 oranında yükseliş kaydetti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu