Kripto HaberleriHaberlerBitcoin Safiye'nin Dolandırdığı Bir Kişi İntihar Etti

Bitcoin Safiye’nin Dolandırdığı Bir Kişi İntihar Etti

Takip et

Olay Balıkesir’in merkez ilçelerinden birisinde yaşandı. İddialara göre evli ve 3 çocuğun babası olan 40 yaşındaki Alper K., bir süre önce kendisini ”ekonomist” olarak tanıtan dolandırıcı olduğu ortaya çıkan Bitcoin Safiye isimli Safiye Gökçe Yüce’nin oyununa geldi. Bitcoin Safiye tarafından daha fazla para kazanacağı vaadi ile 200 bin lirasının dolandırıldığı iddia edilen Alper K.nin bu nedenle bunalıma girdiği ve geçtiğimiz gün intihar ettiği öğrenildi.

Kendi evinde tabancayla hayatına son verdiği öğrenilen Alper K.nin, bir süredir bu durumun etkisiyle üzgün olduğu ve sürekli bu konuyu kafasına taktığı iddia edildi. Alper K.nin yakınları ise olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. EGM tarafından olayla ilgili soruşturma yapılmaya başlandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları