Haberler

Bitcoin Safiye’nin Dolandırdığı Bir Kişi İntihar Etti

Evli ve 3 çocuk babası olduğu iddia edilen Balıkesir'de yaşayan genç adamın Bitcoin Safiye tarafından 200 bin lira dolandırıldığı ve bu sebeple bunalıma girerek intihar ettiği öğrenildi.

Olay Balıkesir’in merkez ilçelerinden birisinde yaşandı. İddialara göre evli ve 3 çocuğun babası olan 40 yaşındaki Alper K., bir süre önce kendisini ”ekonomist” olarak tanıtan dolandırıcı olduğu ortaya çıkan Bitcoin Safiye isimli Safiye Gökçe Yüce’nin oyununa geldi. Bitcoin Safiye tarafından daha fazla para kazanacağı vaadi ile 200 bin lirasının dolandırıldığı iddia edilen Alper K.nin bu nedenle bunalıma girdiği ve geçtiğimiz gün intihar ettiği öğrenildi.

Kendi evinde tabancayla hayatına son verdiği öğrenilen Alper K.nin, bir süredir bu durumun etkisiyle üzgün olduğu ve sürekli bu konuyu kafasına taktığı iddia edildi. Alper K.nin yakınları ise olayla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. EGM tarafından olayla ilgili soruşturma yapılmaya başlandı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı