Kripto HaberleriHaberleriQCashNow Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor

iQCashNow Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor

Takip et

iQCashNow merkezi Avusturya olan bir kripto para şirketi. Birçok Avrupa ülkesinde kripto para ATM’si kuran iQCashNow şimdi de Türkiye’ye açılacak. Bu dev şirketin ülkemizin hemen hemen her bölgesine ATM açması bekleniyor. Farklı birçok ülkede Bitcoin ATM’si bulunan şirketin şimdi ki hedefi Türkiye. Ülkenin pek çok bölgesine kurulması planlanan bu ATM’ler üzerinden Bitcoin yatırımcıları para alma ve yatırma gibi işlemlerini herhangi bir zorluk yaşamadan kolaylıkla halledebilecekler.

ATM’lerde İşlemlerini Halledebilecekler

Bitcoin yatırımcıları 500 TL ve üzeri tüm para alma ve yatırma işlemleri için bu yeni kurulması planlanan ATM’lerde işlemlerini çok kısa sürelerde halledebilecekler. Şirketin sunmuş olduğu Coin ATM uygulaması sayesinde ise bulundukları bölgeye en yakın olan ATM’yi tespit edip işlemlerini gerçekleştirme imkanı sunulacak. Bunun dışında ise firma bir yenilikte daha bulunuyor. Gelecek zamanlarda birçok alışveriş merkezi veya dükkanda Bitcoin POS cihazları ile karşılaşacağız. Bu pos cihazlar sayesinde Bitcoin yatırımcıları istedikleri yerden rahatlıkla alışveriş yapabilecekler.

Bütün bunların haricinde ise firma Türkiye’de piyasa üzerinde etkin bir rol almayı hedefliyor. Sunmuş olduğu hizmetlerle Bitcoin yatırımları ile internet üzerinden alışveriş yapma imkanı da sunuyor.

Ülkemizde henüz Trump AVM Pera Muhallebicisi ve Mevsim Restaurant & Cafe üzerinde pos cihazı kullanımı sunarken bu hizmetini daha da genişletmeyi sunuyor. Bu nedenle bu pos cihazlarına sahip olmak isteyen kuruluşlar [email protected] adresi vasıtasıyla firmayla bağlantıya geçme imkanına sahipler.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları