Kripto Para

İran Devrim Muhafızları: Yaptırımlardan Kaçınmak İçin Kripto Para Kullanın

İranlı bir komutan yaptırımlardan kaçınmak için kripto para birimi kullanılmasını önerdi.

İran Silahlı Kuvvetlerinin bir kolu olan İran Devrim Muhafız Gücü tarafından kontrol edilen bir mühendislik firması Khatam-al Anbiya İnşaat’ın komutanı Saeed Muhammad, ülkede yaptırımlar dolayısı ile ödeme göndermek isteyen ancak gönderemeyen İranlıların ülkeye ve ülke dışında kripto para birimleri ile para göndermelerinin mümkün olduğunu açıkladı.

Ruhani hükümeti ülkede kripto paraları yasaklayıp yasaklamamak konusunda birçok belirsizliğe sebep olmuş olsa da, bugüne kadar milyonlarca İranlı kripto paraları zaten yaptırımlardan kaçınmak için kullanmak zorunda kalıyordu.

Ancak birçok kripto para yatırımcısı çok sayıda İranlı, yakın zamana kadar kripto para borsalarını kullanmakta daha fazla zorlanıyorlardı. Birçok borsa İranlı kullanıcıları çok yakından takip ediyor.

*İranlı yatırımcıların sayısı 2018’e oranla 2019 yılında beklenmedik düzeyde artış göstermişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu