binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinİran Kripto Para Alımını Zor Hale Getiriyor

İran Kripto Para Alımını Zor Hale Getiriyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İran yönetiminin kripto para alımını en zor hale getirmek adına çalıştığı öğrenildi. Kripto para alımları konusunda katı kurallar uygulaması ile tanınan ve ülkede yaşayan İran vatandaşlarının hiçbir koşulda Bitcoin sahibi olmasını istemeyen dini İran rejiminin aldığı son kararlar Bitcoin alımını en zor hale getirdi. Kripto para borsalarına yasaklar uygulayan şiddet yanlısı rejim, kadınların başının nasıl ki zorla kapalı kalmasını emir olarak uygulatıyor ise Bitcoin alımının sona ermesi konusunda da bir emirden farksız olarak hem kripto para borsalarını, hem ülke vatandaşlarını sert bir dil ile uyardı.

İranlıların sosyal medya ve benzeri internet platformlarına erişimleri yasak olmasına rağmen belirli siteler üzerinden seslerini duyuran ülke vatandaşlarını ülkede yerel para biriminin çok fazla düşüş yaşadığını ve Bitcoin almanın bundan dolayı önüne geçmeye çalışıldığını savunarak her koşu ve şart altında gizli olarak Bitcoin alımını sürdürmek için çaba harcayacak olduklarını açıkladı.

Engellemek İçin Her Adımı Deniyor

İran’da kripto para borsalarına erişim engeli olduğunu ve VPN’lere erişim engeli uygulandığını belirten ülke vatandaşları, Bitcoin almak için çok zorlandıklarının mesajını duyurmuş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail