Haberler

İran’da Bitcoin Alanların Sayısı Her An Artabilir

İran'da kripto para birimlerine son günlerde daha fazla insan ilgi göstermeye başladı.

Kripto para birimleri kısa vadede yatırımcılardan daha fazla ilgi görebilir. Bitcoin yükselişe geçerken, bazı kripto para yatırımcıları da 7.300 doların üzerine yükselen Bitcoin’in kendilerine daha iyi geri dönüşünün olacak olduğunu düşünerek hareket ediyorlar. Bitcoin’de beklentiler kısa vadede 7.500 dolar üzeri olsa da İran’da olan bitenden dolayı fiyatların değişik bir dönemden geçtiği belirtiliyor.

İran vatandaşları ise ülkelerinde ne kadar kesin olarak yasak uygulanmıyor olsa da hükümetin vatandaşları kripto paralardan uzak tutmak istediğini biliyor.

Buna rağmen son yaşanan olayların ardından daha fazla kazanç elde edebilmek için Bitcoin’e yönelim eğilimi görülüyor. İran’ın bu hafta yaşadıklarının ardından gelecek hafta karşı karşıya kalacağı durum petrol ve diğer rezervleri de yükseltiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu