Kripto HaberleriHaberlerİran'da Madenciler Tepkili: Neden Daha Fazla Ödeyelim?

İran’da Madenciler Tepkili: Neden Daha Fazla Ödeyelim?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İran’da kripto para madencileri bundan sonra artık çok daha yükselmiş fiyatlardan enerji satın alabilecekler. Bugün İran petrol ile dolu bir ülke olmasına rağmen petrol bile halka zorla satılıyor ve çok yakın zamanda halkın petrol alması bile kısıtlanmış durumda. Kendi petrolünü çıkarmakta bile zorlanan İran, petrol tankeri satın alamıyor, alsa bile bunu dünyaya petrol satamadığı için herhangi bir işe yaramayacağını bildiğinden petrol satışları konusunda sürekli dünyanın her ülkesine tepki gösteriyor.

Kısa süre önce kripto para birimi madencilerine yönelik enerji tarifesi üzerinde tartışmalar son bularak 2 gün önce rapor haline getirildi ve bunun ardından kısa bir süre sonra İranlı yöneticiler bu enerji tarifesine onay verecekler. Bunun arkasından ise İran’da artık kripto para madenciliği yapanlar ve yaptığını beyan edenler normal enerji fiyatlarına göre en az %30 daha fazla ücret ile enerji satın alabilecekler.

Bazı kripto para madencileri şimdiden hükümete tepki gösterirken, hükümetin kripto para birimi madenciliği dışında normal enerji kullanımında bu tarifeyi alanlara herhangi bir indirim vermeyecek olması da ayrımcılık olarak görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları