Kripto HaberleriHaberlerİskoçya'da Bitcoin Bağımlıları Tedavi Edilecek

İskoçya’da Bitcoin Bağımlıları Tedavi Edilecek

Takip et

Castle Craig Hospital isimli bir hastanede Bitcoin bağımlısı insanların tedavi edilecek olduğu açıklandı. Yapılan açıklamada hastanede aktif olarak bağımlı insanların tedavi edildiği ve son olarak Bitcoin bağımlısı insanlarında tedavisine başlanacak olduğu belirtildi. Konu ile ilgili pek detaylı açıklama yapılmadı ancak hastane yönetiminden bir doktorun açıklamasında ”artık Bitcoin bağımlısı insan sayısında artış yaşandığını biliyoruz. İnsanlar yaşanan son düşüşler sonrasında sürekli olarak Bitcoin fiyatlarını takip eder hale geldiler, bu bir bağımlılık. Bunun tedavi edilmesini sağlamak için Castle Craig Hospital hastanesinde bağımlılık tedavi şansı sunuyoruz.” dediği öğrenildi.

Kripto paralara olan bağımlılık artış yaşarken bazı kimselerin gün boyunca gerek mobil cihazlar üzerinden, gerek bilgisayar üzerinden sürekli fiyatları takip ettiği ve bunun sonucunda adeta kafayı yeme noktasına kadar geldikleri iddia ediliyor.

Bitcoin Zengin Edebilecek Bir GÜÇ DEĞİL!

Bitcoin bir süre önce belki bir miktar insanı zengin etmiş olabilir. Ama bu durum ilk zamanlar için geçerliydi ve bu aşamadan sonra çok yüksek miktarda parası olmayan hiçbir kimsenin milyonlarca dolar kazanması mümkün değil. Aksine bugünde görüldüğü üzere son haftalarda yatırımcılar sürekli olarak kayıp üzerine kayıp yaşıyorlar ve bu durum psikolojilerini oldukça fazla bozuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları