binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİspanya Merkez Bankası: Kripto Paralar Riskli

İspanya Merkez Bankası: Kripto Paralar Riskli

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bank of Spain (İspanya Merkez Bankası) yöneticisi, kripto paraların fazlası ile riskli olduğunu ve bundan dolayı hemen kolay kolay tercih edilemeyecek olduğuna değinerek bunun yanında kripto paralar ile ilgili olarak önlemler alınmasının en önemli konu olduğunu açıkladı. Kripto paraların daha fazla ilgi görmeye başladıkça daha fazla siber saldırı tehdidi altında kalacak olduğuna değinen Bank of Spain (İspanya Merkez Bankası) yöneticisi, bununla ilgili olarak kripto paralara yatırım yapılmasını pek fazla önermediklerini, birçok riskin beraberinde getirdiği bu alanda yatırımcı sıfatını taşıyan kimselerin daha dikkatli olması uyarısında bulundu.

Zayıf Noktaya Sahip

Bank of Spain (İspanya Merkez Bankası) yöneticisi kripto paralar ile ödeme yapmanın oldukça fazla zor olduğunu, bunun bir takım güvenlik endişelerini beraberinde getirdiğine değinerek, aşırı dengesiz olan Bitcoin ve benzeri kripto paraların şu aşamada fazlası ile riski beraberinde getirdiğini ve taşıdığını açıkladı. İspanya’nın mevcut aşamada kripto paralara sıcak bakmadığı, hükümet kanadının kripto paralara karşı oldukça fazla sert tavırlar sergilemesine rağmen bunu basınla paylaşmadığı bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail