Haberler

İsrail Bitcoin Derneği: Bankalarımız Derhal Kripto Paralarla İlgili Politikalarını Açıklamalı!

İsrail Bitcoin Derneği, bankaların kripto paralar ile ilgili tüm politikalarını açıklamasını istedi.

İsrail Bitcoin Derneği bir süredir ülkede yaşanan kripto para ve bankalar arasında kalan kripto para yatırımcılarının önüne çıkarılan zorluklardan hesap sormak istiyor. İsrail merkezli bankaların neden kripto para birimlerine karşı sert hareket ettikleri ve neden dolayı kripto para birimi yatırımcılarına sürekli zorluklar çıkarttıklarını öğrenmek için işi yasal sürece taşımaya karar veren İsrail Bitcoin Derneği, bankalara hem yasal yoldan, hem de basın aracılığıyla kripto para politikalarını açıklamalarını istedi.

Kripto para politikaları hakkında nasıl kararları olduğunu ve kripto paraları nasıl gördükleri ve neden bu kararları verdiğini açıklaması istenen İsrailli bankaların yasal süreçte bu sorulara yanıt vermek zorunda kalabilecek olduğu kadar kripto para yasaları olmadığı için ve herhangi bir ifade vermek zorunda kalmadıklarından dolayı İsrail Bitcoin Derneği’ne yanıt vermeleri pek beklenen bir gelişme değil.

Kripto paralar İsrail’de sürekli olarak daha fazla sorunlara neden oluyor ve binlerce İsrailli yatırımcı bankalar nedeniyle hesaplarına erişim engeli getirilmesi gibi nedenler ve buna bağlı sorunlardan kripto para satın alamıyor veya satamıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu