Haberler

İsrail, Filistin’in ”kripto para” ticaretini takip ediyor olabilir

İsrail ile Filistin arasındaki problemler bir türlü çözülmüyor. Sürekli olarak bir kargaşa ve problemin yaşandığı bölgede Filistin halkının ise yaşanan olumuz süreçlerden dolayı kripto para kullandıkları ve kripto paralar ile ödeme aldıkları, ödeme yaptıkları ve alışveriş yaptıkları öğrenildi. Bölgedeki bir yetkili tarafından yabancı internet sitesi yöneticilerine yapılan açıklamada ”bölgede Filistin halkı paralarının değersiz hale gelmesi ve sürekli olarak yaşadıkları ekonomik kaygı dolayısı ile kripto paralar kullanmaya başladılar” açıklamasının İsrail’in çoktan takibine girmiş olabilecek olduğu düşüncesini doğurdu.

Filistin’in hareketleri takip ediliyor

İsrail büyük bir dikkat ve çaba sonucunda sürekli olarak takip ettiği Filistin halkını ve yöneticilerini kripto paralar konusunda da takip ediyor olabilecek olduğunu akıllara getirdi. Bölgede en büyük savaş gücüne sahip olması ve dünyada en iyi istihbarat kurum ve ajanlarına sahip olmasının etkilerini kullanabilen ülkenin Filistin’de ne kadar kişinin kripto para kullandığı ve ne kadar kişinin kripto para aldığı ve gönderdiğini takip ediyor olabileceği düşünülüyor. Bölgede kripto paralar konusunda İsrail en aktif ülke.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu