Kripto HaberleriHaberlerİsrail kripto paralarda liderliği kaptı!

İsrail kripto paralarda liderliği kaptı!

Takip et

İsrail yönetimi kripto paralar konusunda ülke içerisinde atılan adımlarda vergi ve diğer alanlarda bazı yasalar getirmiş olsa bile yeni atılacak olan adımların etkisi sonucunda ülkede bölgenin en iyi kripto para yönetiminin yapıldığı açık. İsrail yönetimi %100 güvenlik isteği gereğince tüm vatandaşlarını ve bölge ülkelerini kontrol altında tutmayı sürdürürken, yatırımcıların ülkede kazançlarından belirli oranlarda devlete kazanç vergisi vermelerini şart koşuyor ve bu vergilerin verilmemesi durumunda cezai yaptırımlar uygulanacak olduğunu açıkça belirtiyor.

ABD’den bağımsız izliyor

İsrail’in kripto para konusunda ABD’den bağımsız olarak hareket ettiği ancak iki ülke arasında ”birincil müttefik” olmaları dolayısı ile her konuda olduğundan farksız olarak kripto paralar konusunda da görüşmeler olduğu tahmin ediliyor. İsrail ve ABD yönetimlerinin kripto paraların dünyada ne durumda olduğu, nereye doğru ilerlediği konularında yaptıkları araştırmalar ve çalışmaların bu yönde etkisinin gelecekte daha iyi hissedilecek olduğu gayet açık

  • İsrail, tüm dünyada yürüttüğü binlerce faaliyet arasında kripto paraları da hedefine koymuş görünüyor. ABD’nin ise bu konuda bilgileri İsrail’den aldığı tahmin ediliyor.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları