Haberler

İsrail Yönetimi En İyi Önlemleri Alacak Olduğunu Açıkladı

Nexo

İsrail Maliye Bakanlığı yetkilileri kripto paralar üzerinden kara para aklanmasına izin vermeyecek olduklarını açıkladı. Dünyanın yönetiminde büyük rol oynayan ve aldığı kararlara karşı ABD ile birlikte hareket ederek tüm dünyanın tepkisini çekerken bir yandan da desteğini bulan İsrail yönetimi kara para aklama konusunda ciddi adımlar atacak. Atılacak olan adımlar sonucunda ülkede ve dünyada olası kara para aklama, terör örgütlerinin finanse edilmesini engelleme ve para aklama vakalarının önüne geçilecek.

İsrail Maliye Bakanlığı yetkilileri bu konuda yasa taslağı hazırladıklarını ve üzerinde çalışmalar yapmaya devam edecek olduklarını belirterek, kripto paralar üzerinden kara para aklanmasına da asla ama asla hiçbir koşulda müsaade etmeyecek olduklarını açıkladı.

İsrail’in Önlemlerini Delebilecek Ülke Yok

ABD ve İsrail ortaklığında alınan yaptırım kararları, savaş kararları ve diğer tüm kararlar bugüne kadar oldukça acımasız olmuş ve yaptırımları delebilen hiçbir ülke olmamıştı. Şimdi ise İsrail yönetiminin kripto paralar hakkında alacak olduğu şiddetli önlemleri delebilecek hiçbir ülke ve kişinin olmayacak olduğu tahmin edilebilir.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı