binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİsrail Yönetimi En İyi Önlemleri Alacak Olduğunu Açıkladı

İsrail Yönetimi En İyi Önlemleri Alacak Olduğunu Açıkladı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsrail Maliye Bakanlığı yetkilileri kripto paralar üzerinden kara para aklanmasına izin vermeyecek olduklarını açıkladı. Dünyanın yönetiminde büyük rol oynayan ve aldığı kararlara karşı ABD ile birlikte hareket ederek tüm dünyanın tepkisini çekerken bir yandan da desteğini bulan İsrail yönetimi kara para aklama konusunda ciddi adımlar atacak. Atılacak olan adımlar sonucunda ülkede ve dünyada olası kara para aklama, terör örgütlerinin finanse edilmesini engelleme ve para aklama vakalarının önüne geçilecek.

İsrail Maliye Bakanlığı yetkilileri bu konuda yasa taslağı hazırladıklarını ve üzerinde çalışmalar yapmaya devam edecek olduklarını belirterek, kripto paralar üzerinden kara para aklanmasına da asla ama asla hiçbir koşulda müsaade etmeyecek olduklarını açıkladı.

İsrail’in Önlemlerini Delebilecek Ülke Yok

ABD ve İsrail ortaklığında alınan yaptırım kararları, savaş kararları ve diğer tüm kararlar bugüne kadar oldukça acımasız olmuş ve yaptırımları delebilen hiçbir ülke olmamıştı. Şimdi ise İsrail yönetiminin kripto paralar hakkında alacak olduğu şiddetli önlemleri delebilecek hiçbir ülke ve kişinin olmayacak olduğu tahmin edilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail