Blockchain

İsrail’de Blockchain Sektörü Çok Az Hasarla Süreci Yürütüyor

İsrail'de 200'den fazla startup Blockchain şirketi bu dönemde corona virüsünden hasar görse bile çok az hasarla süreci yürütmekte.

Dünyanın Blockchain merkezi olabileceğine olan inanç ile yola devam eden Tel Aviv yönetimi, bir süredir ülkede Blockchain teknolojisinden elde edilen yeni gelişmeler sonucunda çok daha iyi adımlar atma yönünde girişimlerde bulundu. ABD ve diğer ülkelerin desteği ile bugün Ortadoğu bölgesinin en güçlü ülkesi olarak görülen İsrail, özellikle Tel Aviv yönetiminde sorunlar olmasına rağmen ülke içerisindeki gelişimde büyük bir rol oynuyor.

ABD’nin bir numaralı müttefiki olarak görülen İsrail, özellikle savunma, sanayi ve teknoloji ile istihbarat söz konusu olduğu zaman rakiplerine göre birkaç adım farkla fazlasıyla önde kalmak istiyor.

Bugün için Blockchain şirketleri Çin’de çok zorlu sorunlar ile karşı karşıya kalırken, İsrail’de yapılan açıklamalar ise şirketlerin süreci az hasarla atlatacakları, bu hasarın şirketlerin blok zinciri çalışmalarına çok az etkisinin olacağı yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu