Haberler

İsrail’de Kripto Para Alanların Sayısı Artışa Geçti

İsrail merkezli birçok kripto para yatırımcısı ellerindeki kripto paraları daha fazla arttırdıklarını açıkladı.

Sosyal medya ve yerel kanalları üzerinden piyasa durumu ve kripto para haberlerini yakından takip eden İsrailli kripto para yatırımcıları son dönemde bölgede yaşanan olayların etkisi sonucunda varlıklarının bir kısmını kripto paralara yatırdıklarını açıkladı. Mevcut yatırımlarını korumaya devam edeceklerini söyleyen yatırımcıların sayısında belirgin bir artış olurken, İsrailli yatırımcıların bir kısmı ise kripto para yatırımlarına değil dolar ve altın yatırımlarına odaklanacak olduklarını ifade etti.

Ülkede kendilerini güvende hissettiklerini ve olası İran tehdidi dolayısı ile ülkelerine yönelik bir saldırı olması durumunda paralarının değer kaybetmeyeceğine inanan birçok İsrail vatandaşı ise kripto paraları satın almayacaklarını ve almadıklarını belirtti.

Bazı yatırımcılara göre ülkede kripto para sahibi insan sayısı son 10 gün içerisinde artmış olsa da bunun asıl sebebi 2020 yılı itibari ile uzun vadeli kazanç beklentilerinden dolayı oldu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu