AltcoinHaberler

İşte Bu Hafta Sonu Yıldızı Parlayan Altcoinler!

Altcoinlerde marketten pozitif ayrışanlara baktık.

Perşembe ve cuma günü gelen satış dalgaları ile 31.000$ seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin, gün içerisinde 31-32.000$ bandında hareket etmeye devam etti.

Bitcoin’de yüksek volatiliteye alışık olan yatırımcılar için sıkıcı olan bu tablo hacimlere de yansımış durumda. Yatırımcıların aşağı ve yukarı yönlü sert bir kırılım sonrası pozisyon almayı beklediğini gözlemliyoruz.

Bitcoin’deki belirsizlik bazı altcoin yatırımcıların risk iştahını kapatmış olsa da marketten pozitif ayrışan altcoinler olduğunu da gözlemliyoruz.

CoinmarketCap verilerine göre ilk 100 coin arasında yer alan ve son 24 saatlik performansı ile marketten pozitif ayrışan altcoinler şu şekilde:

FTX Token (FTT) +%12

NEM (XEM) +%9

SushiSwap (SUSHI) +%8

Telcoin (TEL) +%7

Hafta sonu yatırımcısını üzen altcoinlerin başında ise – %21 ile Axie Infinity (AXS) geliyor. Onu -%14 ile THORChain (Rune), -%12 ile Stacks (STX) takip ediyor.

Daha önce de belirttiğimiz gibi Bitcoin’de yön belli olmadan altcoinlere yatırım yapmak oldukça riskli olabilir. Bu nedenle Bitcoin’de yön belli olana kadar altcoinlerdeki yükselişleri yeni giriş için bir sebep olarak değil, içerdeki yatırımcıların çıkışları için bir fırsat olarak değerlendirmek gerekir.

Bitcoin’de yön belli olduktan sonra birçok fırsat doğacaktır. Uzmanlar yatırımcıların fırsatı kaybetme korkusuna kapılmamaları gerektiğini hatırlatıyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu