bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerİsviçre Kripto Paraların Merkezi Olmaya En Yakın Ülke Mi?

İsviçre Kripto Paraların Merkezi Olmaya En Yakın Ülke Mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İsviçre’nin kripto paraların saklanması için merkez ülke olması doğal. Ülke saklı paraların, trilyon dolarların saklandığı ve off-shore hesaplar ile bilinen bir ülke ve tarafsız. Tarafsız ülke olması dünyanın tüm ülkeleri ile iyi ilişkilere sahip olması, büyük güçlerinde ülkeyi bir para merkezi olarak gördükleri için ve tüm ülkelerin parasının bu ülkede az veya çok bulunuyor olması ülkenin saldırılamaz bir ülke olmasında en büyük neden.

İsviçre, kripto para birimleri konusunda ise diğer ülkelere göre biraz daha fazla bu konuyla ilgileniyor. Yüksek hayat pahalılığı ülkede vatandaşların daha fazla para kazanmasını şart koşarken ülke vatandaşlarının refağı yerinde.

Kripto paraların gizli bir merkezi olmasına gerek yok. Ancak İsviçre’de büyük bir kripto para borsası olması bu borsanın dünyada en fazla kullanılan kripto para borsası olmasına gelecekte imkan verebilir. Henüz büyük bir kripto para borsası İsviçre merkezli olarak yok olsa da gelecekte olmayacağı anlamını taşımıyor. İsviçre adından sürekli saklı kasa olarak söz ettirmekte son derece başarılı olan bir ülke.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları