Haberler

İsviçre’den Sygnum’a Lisans!

İsviçre'de yeni lisans güncellemesi.

İsviçre finans piyasalarını düzenleyen ve tüm dünyanın saygın bir kurum olarak gördüğü FINMA’dan yeni bir lisans haberi daha geldi. Kripto para ve dijital para birimleri alanında faaliyet gösteren Sygnum’un bundan sonra kripto para birimleri ile ilgili “kripto para bankası” olarak anılabileceği açıklandı. FINMA’dan yapılan açıklamada tüm yasal yükümlülükleri yerine getiren ve tüm test ve adımlardan başarı ile geçen Sygnum’un “kripto para bankası” lisansı adı altında kripto para saklama, ticaret ve benzer alanlarda hizmet vermesinin mümkün olduğu belirtildi.

İsviçre, özellikle bugüne kadar tarihinde ilk kez bir şirkete bu lisansı verirken, gelecekte bu lisansın daha fazla şirkete verilip verilmeyeceği ise merak konusu. Ülke özellikle kara para aklama ve benzer konularda çok sık gündeme gelirken, kripto para şirketlerinin de merkez olarak seçmek istediği ancak izin alamadığı ülke olarak tanınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu