binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerİzlanda'nın Çalınan Cihazları Çin'de Çıktı

İzlanda’nın Çalınan Cihazları Çin’de Çıktı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İzlanda hükümeti ve yerel polis güçleri son birkaç aydır ülke tarihinde yaşanan en büyük hırsızlık vakasını konuşuyor. Ülkede yaşanan madencilik cihazı hırsızlığı ile ilgili olarak yerel yetkililer cihazları kimin çaldığı ve nasıl çalındığı benzeri sorulara yanıt ararken, bir diğer taraftan diğer ülkelerde yaşanan olaylarda sıkı bir şekilde İzlanda hükümetine bağlı yerel polis güçlerince takip ediliyor.

Olayla ilgili son olarak ortaya çıkan haberler ise çalınan Bitcoin madenciliği cihazlarının Çin’de ele geçirilen cihazlar olabilecek olduğunu ve bu cihazlar ile ilgili olarak İzlandalı yetkililerin Çinli yetkililer ile iletişime geçtikleri açıklandı.

Xinhua Açıkladı

Çinli haber ajansı diyebileceğimiz bir haber sitesi tarafından açıklanan bu haber  henüz daha her iki taraf tarafından da doğrulanmadı ancak üzerinde çalışmaların başlatıldığı ve cihazların hangi ülkeden çalındığı veya çalıntı olup olmadığı ile ilgili olarak gerekli olan soruşturmaların devam ettiği belirtildi.

Xinhua’ya göre cihazların İzlanda‘dan çalındığının öğrenilmesi durumunda üst düzey diplomatik ziyaretler kapsamında cihazların tekrar İzlanda’ya iade edilmesi ve bunun karşılığında Çin Polis Teşkilatı’na 60.000 dolarlık bağış yapılmasının gündeme gelebilecek olduğu konuşuluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail