BitcoinBlockchain

Jack Dorsey Bitcoin’in Nihai Hedefini Açıkladı

Dorsey'e göre Blockchain ve Bitcoin insanlığın ihtiyaç duyduğu "güven" sorununa etkili birer çözüm!

Sıkı bir Bitcoin destekçisi olarak tanınan Twitter CEO’su Jack Dorsey, İnsan Hakları Vakfı Başkanı Thor Halvorssen ile geçen hafta yaptığı görüşmede Bitcoin’i değerlendirdi ve “İnternet’in parası” olarak tanımladığı lider kripto para biriminin geleceğe yönelik hedefini açıkladı.

İnternet’in en iyi para birimi dediği Bitcoin’in ve bu teknolojinin altında yatan Blockchain teknolojisinin bir süre sonra daha da “birey odaklı” olacağını ve bu yönleriyle de merkeziyetsizlik kavramını daha da sağlamlaştıracaklarını belirtti.

Merkeziyetsizlik özellikleri sayesinde asla sansüre uğramayacaklarını ve üretilen içeriklerin asla yok edilemeyeceğini dile getiren Dorsey, güven eksikliğinin artık her alanda kendini derinlemesine hissettirdiği bir çağda yaşadığımızı hatırlatarak Bitcoin’in insanlara güvenilir bir sistem sunduğunu ifade etti.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu