Kripto HaberleriBitcoinJack Dorsey Bitcoin'in Nihai Hedefini Açıkladı

Jack Dorsey Bitcoin’in Nihai Hedefini Açıkladı

Takip et

Sıkı bir Bitcoin destekçisi olarak tanınan Twitter CEO’su Jack Dorsey, İnsan Hakları Vakfı Başkanı Thor Halvorssen ile geçen hafta yaptığı görüşmede Bitcoin’i değerlendirdi ve “İnternet’in parası” olarak tanımladığı lider kripto para biriminin geleceğe yönelik hedefini açıkladı.

İnternet’in en iyi para birimi dediği Bitcoin’in ve bu teknolojinin altında yatan Blockchain teknolojisinin bir süre sonra daha da “birey odaklı” olacağını ve bu yönleriyle de merkeziyetsizlik kavramını daha da sağlamlaştıracaklarını belirtti.

Merkeziyetsizlik özellikleri sayesinde asla sansüre uğramayacaklarını ve üretilen içeriklerin asla yok edilemeyeceğini dile getiren Dorsey, güven eksikliğinin artık her alanda kendini derinlemesine hissettirdiği bir çağda yaşadığımızı hatırlatarak Bitcoin’in insanlara güvenilir bir sistem sunduğunu ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları