BitcoinHaberler

Jack Dorsey, Twitter Yatırımcılarına Bitcoin’i Anlattı! “Onunla Büyüyeceğiz”

Twitter CEO'sundan Bitcoin'e yönelik önemli açıklamalar!

Bitcoin’e desteği ile bilinen Twitter CEO’su Jack Dorsey, Twitter’ın ikinci çeyrek raporunun açılış konuşmasında Bitcoin ile önemli açıklamalarda bulundu.

CEO, Bitcoin’in Twitter platformunun geleceğinin ve büyümesinin “büyük bir parçası” olacağını söyledi.

Bitcoin’i internetin yerel para birimi olarak nitelendiren Dorsey konuşmasında, yatırımcılara Bitcoin’i tanıtarak şirketin ürün genişlemeleri açısından daha hızlı hareket etmesine yardımcı olabileceğini söyledi.

Twitter’ın Bitcoin’i nasıl kullanacağı konusunda ilk kez konuşan Dorsey, Bitcoin’i alım satım, abonelik, Twitter bahşiş kutusu ve süper takip gibi yeni özellikler dahil olmak üzere mevcut hizmetlere entegre etme planlarını açıklamış oldu.

Bitcoin’in yapay zeka ve merkeziyetsizliğinin yanı sıra Twitter’ın üç önemli ana trendlerinden biri olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Twitter ve hissedarları için bu alana yönelmeye, agresif şekilde yatırım yapmaya devam etmemizin son derece önemli olduğunu düşünüyorum”

Dorsey ayrıca Twitter’ın kripto para stratejisinde yalnız olmadığını Facebook’un da bu yıl içerisinde kendi kripto parası Diem’i deneyeceğini belirterek kendilerinin Facebook’tan farklı olarak Bitcoin’e odaklanacaklarını söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu