Haberler

Japon Milletvekilleri Yarın Dijital Para Teklifleri Sunacak: ABD Olmadan Başaramayız!

Japonya'nın iktidardaki Liberal Demokrat Partisinden yaklaşık 70 milletvekili, yarın dijital Japon Yeni için teklif sunacak.

Japon vekillerin yarın yapılacak oturum sırasında dijital para birimi teklifi sunacak oldukları, Çin Merkez Bankası tarafından üretilmesi planlanan dijital Yuan’ın küresel ekonomide lider olmasını engelleyecek olduklarını açıkladı. Japonya’nın bu konuda ABD olmadan asla başarılı olamayacak olduğu, ABD’nin desteğine ihtiyaç duydukları açıklandı.

Washington, DC’de kripto para birimleri ve dijital para birimleri konusu son dönemde çok fazla gündeme gelmese bile, ABD ve Japonya yetkililerinin Çin’e karşı birlikte hareket ederek ortak bir dijital para olmasa bile her iki ülkenin farklı dijital para adımları atması mümkün görülüyor.

ABD ve Japonya arasındaki ilişkiler son derece gelişmiş ve son derece potansiyele sahip. Ancak Çin ve ABD ilişkileri pek de iyi değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu