Haberler

Japonya Açıkladı: 3.695 Yatırımcı Piyasadan Çekildi

Japonya Sanal ve Kripto Para Borsası Birliği (JVCEA), Mart ayında 3.695 yatırımcının piyasadan çıktığını doğruladı.

Japonya Sanal ve Kripto Para Borsası Birliği (JVCEA) tarafından yayınlanan yeni açıklamada kripto para yatırımcısı sayısının azaldığı ve bu sayının 3.695 kişi azalmasına rağmen genel yatırımcı sayısının ise korunduğunu duyurdu. 2 milyondan daha fazla sayıda aktif kripto para yatırımcısının olduğu bilinen Japonya’da özellikle giderek daha fazla sayıda yatırımcı artışları olması sonrası hükümet düzenlemelere gitmişti.

Japonya Sanal ve Kripto Para Borsası Birliği (JVCEA) ise kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içerisinde çok kez benzer açıklamalar yapmış ve ülkede yatırımcı sayısı, yatırım oranları ve benzer konuları çok yakından incelemeye devam etmişti.

Japonya’da aktif kripto para yatırımcı sayısının Şubat ayında 2.048.501 iken Mart ayında 2.044.806’ya düştüğü de bugün açıklanmış oldu. Bu sayının bu aylarda nasıl olduğu ise merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu