Haberler

Japonya Hükümeti Kripto Para Birimlerini Daha Fazla Geliştirmek İstiyor

Japonya'da kripto para marj ticareti sınırının 2 katına çıkarılması ile ilgili yeni kararlar ülkede kripto paraların daha fazla yayılmasının önünü açıyor.

Kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar son yıllarda Japonya hükümetinin adımlarını yakından izliyor. Kripto para birimi yatırımcılarının büyük bir bölümü gelecekte daha fazla yasal düzenleme olabilecek olduğuna inanırken, bir kısmı ise bu konuda hükümetin gerekli adımları atmadığını düşünüyor. Japonya hükümetinin son günlerde aldığı kararlar ülkede marj ticareti sınırının 2 katına çıkarılmasının arkasından daha fazla insanın bu konuda adım atabileceğini göstermekte.

Japonya’da bölge ülkelerine oranla daha iyi bir yönetim mevcut. Ülkede hükümet vatandaşlar üzerinde herhangi bir baskı kurmuyor ve kripto para birimi konusunda da Çin gibi herhangi bir şekilde kısıtlama uygulamıyor.

Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin yasal olarak düzenlenebilmesi için ülkede vatandaşların desteğine ihtiyaç duyulmasa bile vatandaşların görüşleri dikkate alınıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu